יש לך כתובת בפארק אדומים

בני כשריאל - ראש העיר

תושבים יקרים,

פארק אדומים לתעשייה ועסקים הוא חלק בלתי נפרד מהעיר, ממוקם באזור התעשייה מישור אדומים.
בפארק שלנו כ 1,550- דונם בהם פועלים כ 330- מפעלים בקשת רחבה של תחומים, מרכז מסחרי שוקק וקרקעות בגדלים שונים מפותחות וזמינות להקצאה מידית. הפארק הוא מתחם נגיש וחדשני, הצועד יחד אתכם בקדמת הטכנולוגיה ומעניק קרקע פורייה ליצירתיות, יזמות ולפיתוח בתנאים כלכליים משתלמים ביותר. אנו פועלים כל העת לפיתוח חיזוק והרחבת אזור התעשייה ובתוך עשור נכפיל את כמות המפעלים באזור.
החברה הכלכלית לפיתוח מעלה אדומים המנהלת את הפארק שמה דגש על הקדמה, חדשנות, קיימות ויוזמת כל הזמן פרויקטים שמטרתם שדרוג הפארק לדייריו, בבחינת נגישות, מוביליות, תשתיות, חזות חיצונית ועוד.
אני קורא לכולכם לבוא לבקר ולקנות ממיטב העסקים המספקים שירותים איכותיים ומגוונים לתושבי מעלה אדומים, צפון ירושלים ותושבי הסביבה. כולנו מחזקים את העסקים במעלה אדומים וקונים אצלנו בפארק אדומים לתעשייה ועסקים.
אני קורא ליזמים, תעשיינים, סוחרים, הצטרפו עוד היום למאות העסקים שנהנים מדי-יום
מהיתרונות הברורים של פארק התעשייה המתקדם בישראל.

בני כשריאל
ראש העיר 

החברה הכלכלית לפיתוח מעלה אדומים בע"מ, המשמשת כזרוע הכלכלית של עיריית מעלה אדומים, החלה את פעילותה בשנת 1993. החברה הכלכלית, בשיתוף עיריית מעלה אדומים, מנהלת ומפתחת מספר פרויקטים בתחום השיפוט העירוני, והוסמכה ע"י העירייה לבצע בשמה כל תכנית עסקית וכל פעולה הקשורים בפארק אדומים.
החברה הכלכלית עוסקת בניהולו ובפיתוחו של הפארק, ובסיוע יומיומי ל-340 העסקים הפועלים בו. כמו כן, עוסקת החברה הכלכלית בשיווק מגרשים ליזמים חדשים המעוניינים להקים את מפעלם בפארק. החברה מלווה את היזמים בכל שלבי הרכישה ומסייעת בזירוז ההליכים המנהליים ובכל פנייה, החל משלבי התכנון המוקדמים, דרך כל שלבי ההקמה ועד לתפעול השוטף של העסק.
החברה הכלכלית, בשיתוף מנהל מקרקעי ישראל, יוזמת ופועלת לשינויי יעוד קרקע מתעשייה למסחר ומקדמת הוצאת מכרזים למגרשי מסחר בגדלים שונים. לצפייה בפרסום המכרזים באתר מנהל מקרקעי ישראל (לינק). בנוסף, מסייעת החברה הכלכלית בהנפקת רישיונות עבודה לעובדים פלשתינים, אישורי כניסה לרכבים פלשתינים וכד'.

יעקב ברוש - מנכ"ל החברה הכלכלית
יעקב ברוש
מנכ"ל החברה הכלכלית
עו"ד נתן במברגר - יועמ"ש החברה
עו"ד נתן במברגר
יועמ"ש החברה
ברק נדב - חשב החברה
ברק נדב
חשב החברה
ענת אנג'ל - מנהלת אזור תעשיה
ענת אנג'ל
מנהלת אזור תעשיה
מזל יוסף - מנהלת משרד
מזל יוסף
מנהלת משרד
דיקלה בן דוד - מזכירת החברה
דיקלה בן דוד
מזכירת החברה
הרב שמעון גרסון
הרב שמעון גרסון
מנהל בית העלמין
מיכאל טלסקי - מהנדס החברה
מיכאל טלסקי
מהנדס החברה
בועז נסים אביב - מפקח המטמנה
בועז נסים אביב
מפקח המטמנה