פארק ישראל מעלה אדומים

אזור התעשייה משנה את פניו, וכעת גם את שמו. מעתה ייקרא האזור: פארק ישראל מעלה אדומים

 

פארק תעשיות אדומים נמצא במהפכה חסרת תקדים של תעשייה, מסחר, תיירות תרבות ופנאי ועוד.

בשבוע שעבר נחנך רשמית Dcity, המכונה בירת העיצוב של ישראל, ובקרוב ייחנך גם המג'יק קס, שהוא הלונה פארק המקורה הראשון בישראל, ובו מתקני לונה פארק ואטרקציות.

התפתחות זו תביא עמה עשרות חברות חדשות מתחומי הבנייה והפנאי, ולצד זאת, בפארק ישראל גם מתרבים ונבנים מתחמי מסחר מתפתחים ומודרניים של חברת י. צרפתי, רמי לוי, מפעלים, הייטק, מלון ועוד.

ראש העיר, בני כשריאל, הנהלת העירייה והנהלת החברה הכלכלית החליטו שנוכח התנופה האדירה במקום יש צורך מידי למתג את אזור התעשייה מחדש ולקרוא לו "פארק ישראל מעלה אדומים".

על פי הנוהל של שינוי שמות אזורי תעשייה פנתה הנהלת העירייה לוועדת השמות של משרד הפנים וזו החליטה כי לאחר יידוע הציבור בהחלטה ולאחר שמיעת עמדת התעשיינים בנושא – יתקבל האישור הרשמי.

השם המיתולוגי החדש שנבחר הוא "פארק ישראל מעלה אדומים", בהיותו פארק רחב ידיים ועתיר תעשייה, מסחר, הייטק, אטרקציות ותרבות פנאי שייתן מענה לכלל אזרחי ישראל.

לפארק עוצב לוגו חדש, ולאחר שהתקבל אישור עקרוני של ועדת השמות הממשלתית הועברה ההצעה לחברי ועד התעשיינים, אשר נתנו את ברכתם לרעיון המיתוג ולשם החדש של האזור. הם הביעו תקווה שהשינוי המיתוגי אכן יעשה טוב לאזור התעשייה ואמרו כי הם סבורים שהשם החדש קליט ומחובר יותר לאזור בו אנו נמצאים.

ראש העיר, בני כשריאל, אומר כי "התוכניות שלנו לעשור הקרוב מציבות את העיר בעמדת זינוק לעבר מימוש הפוטנציאל האדיר שלה, כזו שמובילה כבר עכשיו לשיתופי פעולה כבירים עם גורמים עסקיים שמזהים את השינוי שחל בעיר ובהתאם לכך משקיעים מאות מיליוני שקלים בעיר ובפארק ישראל מעלה אדומים שהופך לפארק מסחר, תעשייה ותרבות פנאי לכל הארץ. מעלה אדומים היא כבר לא האחות הקטנה של ירושלים או מקום בדרך לים המלח - מעלה אדומים הפכה להיות הסיפור המרכזי. נמשיך לפעול למען תושבי העיר בקידום החינוך, בפיתוח תשתיות, בהקמת מוקדי פנאי ובידור".

 

פארק ישראל.pdf